V soboto, 14. 10. 2017, bomo imeli pouk namesto petka, 9. 2. 2018, ko bo na naši šoli pouka prost dan.  V soboto bomo izvedli športni dan s pohodom po Dobrepolju, nato pa bomo imeli še vajo evakuacije.

Naša šola sodeluje v projektu Simbioza. Ob tej priložnosti vabimo na pohod SAMO BABICE IN DEDKE učencev prve triade, da skupaj s svojimi vnukinjami in vnuki preživijo en šolski dan v gibanju in na svežem zraku.

Vsi se zberemo pred šolo na Vidmu ob 8. 25. Pot pohoda nas bo vodila izpred šole v Malo vas, do cerkve sv. Antona, na Cesto, kjer bo malica. Nato bomo nadaljevali v Predstruge, mimo kamnoloma čez Videmski hrib in če bo dovolj časa še do Podpeči. Pred šolo se bomo vrnili ob 11.25.

Učenci bodo z učitelji odšli v učilnice (kar v športni obutvi), kjer bomo imeli vajo evakuacije, babice in dedki bodo takrat prosti.

Zaključek športnega dne bo ob 12.20, ko lahko prevzamete svoje otroke pred šolo.

Vse starše 1. razreda obveščamo, da pridejo po svoje otroke pred šolo ob 12.20, kjer vas bodo počakali skupaj s svojimi učiteljicami.

Ob 12.30 bo odpeljal prvi avtobus proti Kompoljam.

V smeri Male vasi in Hočevja bo odpeljal kombi ob 12.45.

Učenci dobijo malico v šoli, ostali udeleženci pa za malico poskrbite sami.

Učenci naj bodo oblečeni v športno obleko in obutev, s seboj naj imajo manjši nahrbtnik za malico in pijačo.

V soboto ne bo kosila in ne podaljšanega bivanja.

Učiteljice prve triade

Videm, 11. 10. 2017

Učenci, ki pridete z AVTOBUSOM imate naslednji vozni red:

7.05 Ponikve

7.10 Predstruge – šola

7.15 Podgora

7.20 Brezje

7.25 Kompolje

7.28 Bruhanja vas

7.30 Zagorica

7.32 Podgorica – šola

7.40 Podpeč