Pogovorne ure

Organizirane so enkrat mesečno (mesec oktober, november, januar, februar, april, maj, junij in dnevi po dogovoru). Namenjene so poglobljenemu pogovoru o napredku in razvoju otroka. Čas pogovora izberejo starši z vpisom v seznam časovnega razporeda na oglasni deski posamezne skupine oz. preko aplikacije Lo.Polis.

Ob prihodu in odhodu otroka v vrtec in iz njega omogočajo kratki pogovori izmenjavo informacij med starši in vzgojiteljico ali pomočnico glede otrokovega trenutnega počutja in vedenja.

V skladu s priporočili NIJZ za preprečevanje širjenja korona virusa, se pogovorne urice organizirajo preko ZOOM-a ali telefona, ob izpolnjevanju  PCT pogoja, pa se  lahko v dogovoru  izvede pogovor tudi  v prostorih vrtca Ringaraja.