Iskreno dobrodošli v Vrtcu Ringaraja v novem šolskem letu 2023/24.

Poletne  počitnice so za nami. Upamo, da ste jih doživeli kot priložnost za drugačne dejavnosti ter  igrive in sproščujoče aktivnosti.

Zaposleni v vrtcu se zavedamo, da je vstop v vrtec pomemben in čustveno zahteven dogodek za otroke in starše. Samo z medsebojnim sodelovanjem, zaupanjem in  spoštovanjem vstop v vrtec lahko naredimo prijetnejši.

Zaposleni v vrtcu  imamo veliko izkušenj in znanja, potrudili se bomo, da bomo ustvarili prijetno in ljubeče okolje za vaše otroke.

Odpiralni časi so vam znani, objavljeni so na spletni strani vrtca, več podrobnih informacij boste dobili v oddelkih ter na prvem roditeljskem sestanku,  v publikaciji vrtca, ki bo objavljena na spletni strani  v mesecu septembru 2023.

Starši otrok novincev, želimo vam uspešne in pogumne prve uvajalne dni  v našem vrtcu.

Vstopamo v praznično šolsko leto, ko bo naš Vrtec Ringaraja praznoval svoj

30. rojstni dan, veselimo se že priprav in ustvarjanja zanimivih prazničnih dogodkov.

Srečno!

Kolektiv Vrtca Ringaraja